تبریک مدیرعامل بانک رفاه کارگران دکتر لله گانی به مناسبت روز کارگر

دکتر اسماعیل للـه گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران با انتشار پیامی، فرا رسیدن روز کار و کارگر را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:

11 اردیبهشت ماه مصادف با روز کارگر است. روزی که فرصتی فراهم می کند تا بتوان از تلاش ها و نقش سازنده کارگران عزیز در اقتصاد کشور تجلیل کرد. کارگران از شریف ترین اقشار جامعه هستند که با تلاش های شبانه روزی و صادقانه خود در راه شکوفایی اقتصادی کشور گام بر می دارند و در حقیقت عامل حرکت هر جامعه‌ای به سوی رشد و تعالی هستند. نیروی انسانی، سرمایه نظام اقتصادی در هر کشور است و در این بین کارگران به عنوان سرمایه‌های اصلی اقتصاد ایران و بازوی توسعه پایدار اقتصادی کشور، نقشی مهم و حیاتی برای تحقق برنامه های دولت در حوزه تولید به عهده دارند که این تلاش ها ستودنی است.

بانک رفاه کارگران همواره تلاش می کند تا با ارائه خدمات مطلوب و مناسب به کارگران و همچنین واحد های تولیدی، سهم خود را در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور ایفا نماید. این روز فرخنده را به کارگران عزیز تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از خداوند سبحان سلامتی و موفقیت را برای آن ها و خانواده های محترمشان مسألت دارم.


"دکتر اسماعیل لله گانی"