**اطلاعیه مهم**

آقای للـه گانی مدیر عامل بانک در راستای افزایش انگیزش همکاران شرکت خدماتی پشتیبانی رفاه پردیس و همچنین اطلاع از روند تصمیمات اخذ شده در بانک، پیامی صادر کرد.


به گزارش اداره روابط عمومی، متن پیام مدیر عامل به این شرح است:بسمه تعالی


همکاران محترم و گرامی شرکت خدماتی پشتیبانی رفاه پردیس


سلام علیکم


تلاش شما عزیزان در طول سالیان متمادی در بانک رفاه کارگران و زحمات شبانه روزی و دلسوزانه در کنار سایر کارکنان شریف این بانک قابل تقدیر و تشکّر است و اینجانب در طول این سال ها در جایگاه های مختلف سازمانی در شهرها و استان های مختلف و در سطح ستاد مرکز بانک به عینه شاهد این فداکاری، دلسوزی و سخت کوشی شما عزیزان بوده ام و قسمت پر زحمت کار بانک همواره به دوش شما همکاران قرار داشته است. در سال گذشته و در پی بروز ویروس منحوس کرونا دوشادوش همکاران دیگر نسبت به ارائه خدمت به مردم شریف و عزیزمان در سراسر کشور تلاش کردید و حتی در این بین شاهد از دست رفتن یکی از بهترین شما همکاران بودیم، که جا دارد یاد و خاطره این مرد بزرگ را گرامی داریم و از خداوند متعال علوّ درجات برای ایشان و صبر و سلامتی را برای خانواده معزّز شان مسئلت نمائیم.
اینک علی رغم محدودیت های بسیار در سطح بانک، اینجانب بر خود لازم دانستم که به این تکلیف خود مبنی بر حمایت از ضعیف ترین قشر دریافت کننده حقوق و مزایا در بانک عمل کرده؛ تا نسبت به ارتقاء شأن، منزلت، جایگاه سازمانی و معیشتی شما در بانک اقدام شود.
پیشنهاد بهبود وضع موجود در جلسات مختلف بانک مطرح شد و خوشبختانه با تلاش همکاران منابع انسانی بانک و تصویب پیشنهاد در هیأت مدیره محترم بانک که جای تقدیر و تشکّر از نگاه مثبت و همراهی این همکاران گرامی دارد به تصویب رسید.
در پی این تصمیم، اقدامات انجام شده به شرح زیر صورت گرفته است:

1- عنوان شغلی شما همکاران از امروز به « بانکیار» تغییر کرد (در کنار همکاران دیگر که بانکدار هستند.)

2- رتبه بندی شغلی و سازمانی بانکیار بر اساس رتبه و درجه در سطوح مختلف (مشابه همکاران بانکدار) در نظر گرفته شد.

تطبیق شغلی و سازمانی فعلی همکاران با این رتبه ها و درجه ها در احکام کارگزینی صادره انجام خواهد شد.

4- افزایش حقوق و مزایای بانکیار به تناسب جایگاه سازمانی آن ها و درجه و رتبه فرد صورت می پذیرد.

5- پیش بینی ارتقاء شغلی هر یک از همکاران در صورت اعلام رضایت واحد سازمانی محل خدمت بر اساس این رتبه ها و درجه ها اجرا خواهد شد.

6- به منظور تبدیل وضعیت بانکیار به بانکدار، شما همکاران گرامی می توانید در آزمون های برگزار شده توسط بانک شرکت کرده و در صورت قبولی در آزمون در این جایگاه قرار گیرید. در این آزمون ها مدت زمان حضور همکاران بانکیار در بانک به حداکثر سن استخدامی اضافه خواهد شد.

7- درخصوص افزایش سقف تسهیلات و کاهش نرخ تسهیلات همکاران بانکیار در آینده نزدیک تصمیم گیری خواهد شد.

امید است در سایۀ الطاف الهی همواره موفق و مؤید باشید و با ادامه این روند در سال های بعد حقوق و مزایا و سایر امتیازات شغلی همکاران بانکیار به همکاران بانکدار نزدیک و نزدیکتر شده تا جایی که تفاوت این موارد در حدّ جزئی قرار گیرد.اسماعیل للـه گانی