پیام مدیرعامل شرکت به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

همکاران ارجمند

سلام علیکم

احتراماً؛ پیشاپیش فرارسیدن سال جدید را با آرزوی سلامتی و بهورزی برای همه شما عزیزان و خانواده گرامیتان تبریک و تهنیت عرض می کنم .
یک سالی که گذشت با همه فراز و نشیب هایش دوشادوش همکاران محترم بانک ، منشأ ارائه خدمات ارزشمند بودید و نجیبانه علی رغم تنگناهای بسیار و مشکلاتی که بود ، همت و غیرت به خرج داده و همچنان که از قشر شریف و زحمتکش جامعه انتظار میرود ، حضور و بروز داشتید.
این روز ها که کشور عزیزمان از بیماری فراگیر کرونا رنج میبرد و فشار و سختی حضور در محیط های کاری مضاعف شده، نقش و اثرتان بیش از گذشته است و همه ما پیشقراولان اقتصادی کشور در این جهاد اقصادی دل نگرانی برای خود و خانواده داریم ، چشمی هم به همکاران و همنوعانمان که رنج حضور این مهمان ناخوانده را در چهره دارند . دور باد از همه شما گرامیان و خانواده های ارجمندتان بیماری و هرگونه تألم و مصیبت و غم ، و آرزو میکنم نشاط و شادی و اشتیاق حضور که این روز ها کم رنگ و کم اثر شده ، بار دیگر مهمان خانه دلهایتان شود و همه باهم جشن پیروزی بر این بیماری را بگیریم.
ضمن ادای احترام به شهدای خدمت مخصوصاً همکاران سیستم بانکی بالاخص عزیزان ما در بانک رفاه کارگران ، از خداوند قادر ، متعال و در سایه توجهات معصومین (ع) خواستارم سال جدید سالی سرشار از سلامتی ، پیروزی ، آرامش خاطر و توفیقات بسیار برای همه شما عزیزان و خانواده ارجمندتان باشد.محمدزمان محمدی رئیسی
مدیرعامل